Kontakt

Jana Syručková

e-mail:   Jana-Elina@seznam.cz

mobil:     732 136 239

web:       janasyruckova.cz

               janasyruckova.zonerama.com

o mně

Fotografování převážně koní a dostihů se věnuji od roku 2014, od dětství mne tato ušlechtilá zvířata zajímala a možnost zachytit obrázky těchto čtyřnohých stvoření jsem musela využít. Při různých příležitostech, především při návštěvách převážně českých dostihových závodišť jako jsou Pardubice, Praha - Velká Chuchle, Kolesa, ... a další nedostihové akce jsem vždy brala fotoaparát sebou. Snažila jsem se zachytit zajímavé a líbivé záběry, které by zprostředkovaly atmosféru celé akce a krásu a jedinečnost aktérů na jednotlivých fotografiích.

Díky této práci na pořizování zajímavých fotografiích z dostihového dění jsem získala v roce 2015 skvělou příležitost spolupráce s dostihovým portálem Dostihový-svět.cz, kde jsou mé fotozáběry součástí reportážních článků z převážně českého dostihového dění nebo zde naleznete i kompletní fotogalerie z jednotlivých dostihových mítinků či akcích souvisejícími s dostihy.

V roce 2016 se má spolupráce rozšířila o prezentaci mých galerií na web reprezentující sportovní fotografie z celého světa, konkrétně - e-sportfoto.cz. V témže roce jsem získala díky spolupráci redakce Dostihový svět a portálu dostihy.net příležitost fotografovat na mé oblíbené a prestižní dostihové dráze v Pardubicích. A neskutečným zážitkem a splněním velkého snu, ve který jsem ani nedoufala bylo získání akreditace a možnost nafotografovat fenomenální  překážkový dostih jakým je Velká Pardubická.
 

Mé fotografie naleznete na webu dostihový-svět.cz, kde můžete fotografie nalézt především ve článcích z jednotlivých dostihových dnů. Dále často můžete moji tvorbu vidět i prostřednictvím skupiny Galopp-Foto nebo e-sportfoto.cz. Fotografie jsou také prezentováný na dostihových programech v Praze - Velké Chuchli či Bratislavě, byly zveřejněny na stránkách Regionálního rozhlasu - Vysočina. Pro Hřebčín Měník jsem fotografovala Kvalifikační kolo skoku ve volnosti pro čtyřleté klisny. Další mé fotografie můžete také nalézt na různých stránkách facebooku:Military Nové Hrady, Dostihová stáj Jiřího Chaloupky - CK Martin Tour a další.

 

 

 

Kontaktujte mě

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.