FOTOÚSPĚCH: Na den žokejem !!!

Prostřenictvím Facebooku jsem se rozhodla zapojit do soutěže pořádané Jockey clubem ČR. Jednalo se o fotografickou soutěž Na den žokejem! Do soutěže se mohl zapojit kdokoliv, kdo zašle nejoriginálnější fotografii či obrázek na téma dostihy. Vyhlášení soutěže se konalo 6.9. 2015 a velice mile mne překvapilo, když se má fotografie s názvem: Bílý ryzák nebo ryzí bělouš?, umístila na prvním místě této soutěže.

                                                                     

VÍTĚZNÁ FOTOGRAFIE: na obrázku je fotografie z padocku na závodišti v Praze - Velké Chuchli

O výhru jsem se mohla podělit s kamarádkou Mílou na závodišti v Praze - Velké Chuchli dne 23.9. 2015. Mohli jsme se porozhlédnout po místním závodišti a nahlédli jsme do stáje a přilehlého okolí u trenérky Olivy Horové.

Nejdříve jsme se zašli podívat na trénink jejích svěřenců Wasky a Luska na místní dráze a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o možnostech tréninku na zdejší dráze a možnostech využití zázemí k podpoře tréninku a zvýšení výkonnosti dostihových koní.

Následně jsme se seznámili s ostatními svěřenci a nadějemi trenérky Horové. Ve výbězích jsme měli příležitost vidět relaxovat dvouleté klisny českého chovu - Maceschku (Dandoun) a Witty (Blue Coral). Hned ve vedlejší ohradě na nás čekal ryzý Lord Beccari, jeho jedním z největších úspěchů je páté místo v Ceně prezidenta republiky 2014 na místní pražské dráze.

Mezitím co se k Lordu Beccari připojil Lusk a začali spolu dovádět v ohradě, my se dovídali další zajímavé informace. Zjistili jsme zájimavosti o průběhu tréninku, o úskalích majitelství ale obzvláště zajímavé informace z oblasti krmivářství a výživy dostihového koně a dozvěděli se i zajímavosti a doporučení jak krmit nejen koně určeného k dostihovému sportu.

Jsem moc ráda, že jsem prostřednictvím své fotopráce mohla zavítat a prohlédnout si i zázemí závodiště Velká Chuchle, podívat se na trénink a díky trenérce Horové za nahlédnutí pod pokličku práce trenéra. I když bych tento den nazvala spíše jako Na den trenérem :D, stálo to rozhodně za to!!!

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.