Fotoúspěch: fotografie na Nově !!!

Dnes jsem obdržela velice nečekanou a potěšující žádost z TV Nova od pana Martina Čermáka:

"Dobrý den, rád bych do reportáže Televizních novinpoužil jednu Vaši fotku, na které je pád Josefa Váňi mladšího ze Světlé Hory. Fotografii samozřejmě odzdrojuji - foto: Jana Syručková. Děkuji za odpověď. S pozdravem Martin Čermák sportovní redakce Televize Nova"

Fotografii zařadili do reportáže o Josefu Váňovi starším a jeho trenérských úspěších s vynikajícím Touch Of Genius (IRE), který dokázal v letošním Českém a Slovenském derby zvítězit. V této reportáži se Jozef Váňa starší zmínil o svém synovi a jeho nedávném pádu ve Světlé hoře, která zkončila pádem po kolizi s dalším koněm na jedné z překážek. Následně oba koně proskočili naváděcím křídlem na skok a jezdci zkončili za překážkou. Ačkoliv pád vypadal hrůzně, Josef Váňa mladší to odnesl "jen" se zlomeným kotníkem.

                                                                 

Ačkoliv tato fotografie nezaznamenává pro jezde příliš lichotivý okamžik, velice mne potěšilo zjištění, kam až se mé fotografie mohou dostat. Nadchlo mne, že nejen úzký okruh dostihových nadšenců sleduje mé fotografie v archivu Zoneramy, ale že má fototvorba dokáže zaujmout i ty, kteří se primárně neorientují pouze na koně či dostihy. 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.