Fotoúspěch: fotografie v katalogu plemeníků a ročků

V návaznosti na fotografování v Nových Hradech na jihu Čech ve stáji Military Nové Hrady jsem zpracovávala fotografie určené k inzerci. 

Pro tuto příležitost byly zpracovány fotografie nádherného plemeníka Tullamora (USA) (Theatricall) k prezentaci a nabídce připouštění před blížící se novou připouštěcí sezónou 2016. Záměrem bylo především prezentovat hřebce na co možná nejatraktivnějších fotografiích, které splňují požadavy jako je správný zootechnický postoj apod. Pevně věřím, že se nám tento záměr zdařil a v následující sezóně bude tento nádherný plemeník, s vynikajícím původem a skvělými výsledky v dostihové kariéře (vítěz Českého derby z r. 2008) plně využit. Tullamore (USA) (Theatricall) je ve vynikající kondici, je energický, živý a vyniká dobrým charakterem. V roce 2016 se po něm očekává první ročník dvouletých a na jaře 2016 se po roční pauze očekává další ročník jeho potomstva.

Dalším počinkem v tomto směru bylo nafocení roční klisny Vaccesy (Access To Java) určené k prodeji. Tato klisnička je živá, v pohybu působí velice lehce a vznosně. Jedná se o klisničku z posledního ročníku působícího plemeníka Access To Javy v ČR, který v letošním roce ve věku let uhynul. Taktéž si myslím, že fotografie vystihují osobnost klisničky a nalezne vhodného majitele, který ji provede životem až k úspěšným dostihům, které má tato klisnička před sebou a jednou bude pokračovatelkou Accessovi linie.

Doufám, že fotografie podpoří záměr, pro který byly pořízeny, že se Tullamore (USA) (Theatricall) dočká spoustu příležitostí jak něco ze sebe předat dál a my se budeme moci těšit na další generaci perfektních dostihových koní. Dále, že se klisna Vaccesa (Access To Java) dostane do dobrých rukou a že se nám na dostihové dráze ukáže co možná v nejlepším světle.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.