Videa z dostihového světa...

Už jste jistě zaznamenali spolupráci s fotografkou Andreou Zavadilovou (Andrea Zavadilová Photography) na letošním rozvoji působnosti, kdy jsme nepřestali fotit, ale navíc jsme vzali do rukou i outdoorovou kamerku a začli točit převážně dostihové momenty, které zažíváme při fotografování.

Zpracovali jsme pro Vás videosérii Cílová rovinka nejen z různých míst dostihové tratě kam se s fotoaparáty třeba ani nedostaneme, ale i videosérii Z pohledu... aby jste měli možnost vyzkoušet si jaké to je z pohledu jezdce v překážkovém i rovinovém dostihu a poslední novinkou je i jaké to je z pohledu amatérského vodiče v mém podání :D (odborníci prosím berte jej  s velkou rezervou :D). Níže si jej můžete shlédnout.

Celkem jsme pro Vás zatím připravili 5 dílů Cílové rovinky, 3 díly z pohledu žokeje, 1 díl z pohledu amatérského vodiče 1 díl z pohledu fotograf při focení koně mimo dostihy a jen bonus pro fotografy, jan na úpravu ve photoshopu. Kompletní videogalerii naleznete zde.

Výpis dílů:

Cílová rovinka 1 - 2.4.2017 -Velká Chuchle

Cílová rovinka 2 - 9.4.2017 Velká Chuchle

Cílová rovinka 3 - 16.4.2017 Mimoň a 17.4.2017 Lysá nad Labem

Cílová rovinka 4 - karlovarské a lysolabské dostihy

Cílová rovinka 5 - mostecké a chuchleské dostihy

 

Z pohledu žokeje 1 -  Mimoň 18.4.2017 - žk. Veronika Řezáčová v sedle Elen (FR) (proutky)

Z pohledu žokeje 2 - Velká Chuchle 10.6.2017 - Jiřina Andrésova v sedle Zorayi Luny

Z pohledu žokeje 3 - Karlovy Vary 19.6.20147 - Michal Hrouda v sedle Maceshky

Z pohledu amatérského vodiče - video

Z pohledu fotografa - video

 

Úprava fotografie ve Photoshopu - video

Těšíme se Vaší přízni, za každý "lajk" ať už na Facebooku nebo YouTube děkujeme a těšíme se na zprostředkování dalších videí.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.