Služby

 
Zaměřuji se především na fotografování koní na dostizích, jezdeckých závodech či podobných příležitostí, ovšem není podmínkou.
 
Fotografie jsou vhodné k následnému tisku, použití na reklamní či dárkové předměty a spoustu dalších možností. (Podložky pod myš, fotoobrazy, hrnečky, polštáře, pohlednice, kalendáře, kapesní kalendáře, ...)

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!!!

Mé fotografie naleznete na webu dostihový-svět.cz, kde můžete fotografie nalézt především ve článcích z jednotlivých dostihových dnů. Dále často můžete moji tvorbu vidět i prostřednictvím skupiny Galopp-Foto nebo e-sportfoto.cz. Fotografie jsou také prezentováný na dostihových programech v Praze - Velké Chuchli či Bratislavě, byly zveřejněny na stránkách Regionálního rozhlasu - Vysočina. Pro Hřebčín Měník jsem fotografovala Kvalifikační kolo skoku ve volnosti pro čtyřleté klisny. Další mé fotografie můžete také nalézt na různých stránkách facebooku: Military Nové Hrady, Dostihová stáj Jiřího Chaloupky - CK Martin Tour a další.
 
Použití fotografií podléhá autorskému zákonu, při využití fotografií na základě mého souhlasu požaduji společně s fotografií zveřejňovat i mé jméno jako autora k poskytnuté fotografii.
k objednávce fotografií využijte formuláře uvedené  níže, zde můžete zjistit "jak na to".
 

Soukromé focení

Nabízím možnost fotografování koní i při různých příležitostech jako je: fotografování koní určených k prodeji, prezentaci a inzerci plemenných hřebců, nafocení vlastního chovu, fotografování na závodech, chovatelských přehlídkách, apod.
 
Klient získá nejlepší fotografie z dané akce a nejlepší záběry budou prezentovány ve fotogalerii.
 
Cena za fotografování je dle dohody, v závislosti na náročnosti a doby trvání fotografování + doprava. 
 

Zonerama

Pokud máte zájem objednat si fotografie, které jsou již zveřejněny v mém archivu na Zoneramě, naleznete zde návod a postup jak tyto fotografie získat.
 
Důležité je vždy uvést den a akci o jakou se jedná a uvést čísla (pořadí) fotografie v galerii o kterou budete mít zájem nebo můžete zaslat odkaz na fotografii.
 
 

Mám zájem o soukromé fotografování

Mám zájem o fotografie z archivu Zoneramy

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.